http://e-photo4u.com/

E-PHOTO4U to zdjęcia na najwyższym poziomie. Zdjęcia do dokumentów, ślubne, komunijne, okolicznościowe, reklamowe.

E-PHOTO4U – STUDIO STWORZONE Z MYŚLĄ O TOBIE

– FOTOGRAFIA ŚLUBNA, REPORTAŻOWA, STUDYJNA, REKLAMOWA, OKOLICZNOŚCIOWA,

– ZNISZCZONĄ FOTOGRAFIĘ ODNOWIMY I PODDAMY REKONSTRUKCJI,

– ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW: DYPLOMU, LEGITYMACJI STUDENCKIEJ, LEGITYMACJI ELEKTORNICZNEJ, ŚWIADECTWA MATURALNEGO, DOWODU ODOBISTEGO, WIZ I KART POBYTU, BIOMETRYCZNE ZDJĘCIA DO PASZPORTU WYKONANE SĄ W ZALEDWIE KILKA MINUT Z PROFESJONALNYM RETUSZEM. WSZYSTKIE ZDJĘCIA WYKONYWANE SĄ W KILKA MINUT A ZA EXPRESS NIE DOPŁACASZ NIC. SAM WYBIERASZ ODPOWIEDNIE UJĘCIE I ODBIERASZ JE OD RĘKI – PO CO CZEKAĆ.

NASZE STUDIO MIEŚCI SIĘ W CENTRUM AKADEMICKIM BLISKO TAKICH UCZELNI JAK: Katolicki Uniwersytet Lubelski, Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Uniwersytet Przyrodniczy.

Oferujemy darmowy dostęp do internetu jeśli potrzebujesz przesłać swoje zdjęcie do LEGITYMACJI ELEKTRONICZNEJ czy wydrukować dokumenty z poczty. W jednym miejscu zrobisz zdjęcia, skorzystasz z XERO, zabindujesz, zalaminujesz swoje dokumenty do formatu A3.

Teraz już nie musisz biegać po całym mieście wszystko załatwisz w jednym miejscu.

– WYWOŁANIE ZDJĘĆ CYFROWYCH Z WSZELKICH DOSTĘPNYCH NOŚNIKÓW JAK I TELEFONÓW JAK I ODBITKI Z NEGATYWÓW CZY SLAJDÓW. WYWOŁUJEMY KLISZE I SLAJDY, SKANUJEMY ZDJĘCIA, SLAJDY, NEGATYWY.

– JEŚLI MASZ KASETY VHS i CHCESZ ABY ZOSTAŁY ZGRANE NA PŁYTĘ DVD TEŻ OFERUJEMY TAKĄ USŁUGĘ.

Fotodźety takie jak: KUBKI BIAŁE, KOLOROWE, MAGICZNE (POD WPŁYWEM CIEPŁEJ WODY ODSŁANIA SIĘ UMIESZCZONE ZDJĘCIE), KOSZULKI rozmiary dziecięce jak i dla dorosłych, PODUSZKI, KALENDARZE, PODKŁADKI POD MYSZ, FOTO OBRAZY NA PŁÓTNIE i całą gama gadźetów.

– ZDJĘCIA NA PORCELANIE