http://ewelinabaranska.pl

EBSTUDIO Ewelina Barańska, Rybnik

Marzysz o pięknych i pełnych emocji zdjęciach, które uwiecznią ważne chwile w życiu Twojej rodziny? Na EwelinaBaranska.pl spełnimy Twoje fotograficzne marzenia. Nasza oferta to szeroki zakres sesji zdjęciowych, obejmujący sesje rodzinne, ciążowe, dziecięce, oraz noworodkowe.

Sesje zdjęciowe to niezapomniana podróż przez emocje i wspomnienia. Oto, co możesz u nas znaleźć:

  1. Sesje rodzinne: Razem z nami stworzysz piękne fotografie, które będą cenną pamiątką na lata. Uchwycimy Waszą miłość, uśmiechy i relacje.
  2. Sesje ciążowe: Okres oczekiwania na dziecko to wyjątkowy czas. Zadbamy o to, abyś czuła się wyjątkowo i pięknie na zdjęciach, które zachowasz na zawsze.
  3. Sesje dziecięce: Dzieci rosną tak szybko! U nas zatrzymamy te magiczne chwile, kiedy Twoje dziecko odkrywa świat. Niech wspomnienia pozostaną żywe.
  4. Sesje noworodkowe: Malutkie rączki, urocze mimiczki, pierwsze uśmiechy – wszystko to uwiecznimy na zdjęciach, abyś mogła je podziwiać przez całe życie.

Niezależnie od wieku Twojego maluszka, od brzuszka po biegające łobuziaki, EwelinaBaranska.pl jest gotowa uwiecznić te magiczne momenty. Nasza pasja do fotografii oraz troska o Twoje potrzeby zapewnią Ci niezapomniane doświadczenie i piękne zdjęcia, na które zawsze będziesz patrzeć z uśmiechem.

Sesje rodzinne, ciążowe. Niemowlaki. Dzieci. Fotografia Rybnik i okolice. EwelinaBaranska.pl
Sesje zdjęciowe. Sesje rodzinne. Sesje ciążowe. Sesje dziecięce. Sesje noworodkowe. Zdjęcia maluszków w każdym wieku, od brzuszka, do biegających łobuziaków.

Jestem doświadczonym i twórczym fotografem, gotowym z ogromną radością podjąć się realizacji wybranych sesji zdjęciowych dla Was. Moja specjalizacja obejmuje rodzinne sesje fotograficzne, które pozwalają zachować najpiękniejsze chwile spędzane z bliskimi na dłużej w naszej pamięci.

Ponadto, oferuję także sesje ciążowe, ponieważ jestem głęboko przekonany, że okres oczekiwania na narodziny dziecka jest jednym z najważniejszych i wyjątkowych momentów w życiu każdej kobiety. To czas, który zasługuje na uwiecznienie na fotografii. Proponuję także sesje zdjęciowe noworodków i dzieci. Mam zaszczyt być trzykrotną laureatką ogólnopolskiej akcji „Bezpieczny Noworodek”, co oznacza, że z największą precyzją dbam o komfort i bezpieczeństwo Waszych najmniejszych pociech podczas sesji. To dla mnie absolutny priorytet. Jednocześnie istotne jest dla mnie, abyście Wy jako rodzice czuli się spokojni i zadowoleni. Jestem przekonany, że taka sesja fotograficzna stanie się nie tylko wyjątkową pamiątką dla Was, ale także dla Waszej ukochanej pociechy.

Dzieci rozwijają się niezwykle szybko, dlatego warto uwieczniać te piękne zmiany na zdjęciach. Każdą sesję zdjęciową traktuję indywidualnie, dostosowując pomysły, stylizację i lokalizację do Waszych preferencji. Priorytetem jest dla mnie Wasz komfort i satysfakcja jako modeli. Staram się, aby zarówno sesje w moim studio, jak i te na świeżym powietrzu, były przeprowadzane na profesjonalnym poziomie i w przyjaznej i relaksującej atmosferze. Przecież najważniejszy jest człowiek.

Moje sesje zdjęciowe realizuję na terenie Rybnika i okolic. Sesje studyjne przeprowadzam w moim własnym studio – EB Studio, natomiast sesje plenerowe dostosowuję do Waszych preferencji. Serdecznie zapraszam do współpracy!