EwelinaBaranska.pl – Fotografia noworodkowa, dziecięca, ciążowa / Rybnik

http://ewelinabaranska.pl
http://ewelinabaranska.pl/blog/

Sesje rodzinne, ciążowe. Niemowlaki. Dzieci. Fotografia Rybnik i okolice. EwelinaBaranska.pl
Sesje zdjęciowe. Sesje rodzinne. Sesje ciążowe. Sesje dziecięce. Sesje noworodkowe. Zdjęcia maluszków w każdym wieku, od brzuszka, do biegających łobuziaków.

Jestem doświadczonym i kreatywnym fotografem i z przyjemnością podejmę się wykonania wybranych sesji zdjęciowych dla Państwa. Wykonuję rodzinne sesje zdjęciowe aby najprzyjemniejsze chwile z bliskimi zostały w pamięci na długo. Oferuję również sesje ciążowe. W końcu czas oczekiwania na dziecko jest jednym z ważniejszych momentów w życiu. Wierzę, że dla każdej kobiety jest to wyjątkowy czas, który warto utrwalić na fotografiach. Proponuję również sesje zdjęciowe noworodków i dzieci. Jestem trzykrotną laureatką ogólnopolskiej akcji bezpieczny noworodek. Z wielką precyzją dbam o komfort i bezpieczeństwo Waszego malucha na sesji. Jest to dla mnie priorytetowa kwestia. Liczy się także dla mnie spokój i zadowolenie rodziców. Myślę, że taka sesja zdjęciowa będzie doskonałą pamiątka zarówno dla nas, jak i dla naszej pociechy. Dzieci bardzo szybko się zmieniają i warto te zmiany uwiecznić na zdjęciach. Do każdej sesji zdjęciowej podchodzę indywidualnie, dobieram pomysł, stylizację, miejsce w zależności od preferencji. Zależy mi na komforcie i zadowoleniu modelki, modela. Staram się, aby sesje zdjęciowe w moim studio i w plenerze były profesjonalne i przeprowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze. W końcu najważniejszy jest człowiek.

Wszystkie sesje zdjęciowe wykonuję na terenie Rybnika i okolic. Sesje studyjne wykonuję w swoim studio – EB studio, a zdjęcia plenerowe w zależności od preferencji. Zapraszam do współpracy!