http://zdjeciabiznesowe.com/

Fotografia korporacyjna: Zdjęcia portretowe w naturalnym otoczeniu i na tle. Wspieramy w zakresie budowy dobrego wizerunku biznesowego podkreślającego profesjonalizm i rangę stanowiska. Wiemy, jak pracować na planie zdjęciowym. Nasza ekipa skałda się z fotografów, makijażystek i grafików. Wykonujemy bliskie portrety, sesje wizerunkowe, portrety studyjne, zdjęcia w lokacji, retusz cyfrowy.

Fotografia eventowa: Współczene zdjęcia dokumentalne. Fotografie reporterskie z eventów organizowanych przez twoją firmę nie muszą być nudne. Nasze zdjęcia doskonale będą działać w social media jak i w celach wewnętrznych. Obsługujemy: ​konferencje, bankiety, pikiniki firmowe, wyjazdy integracyjne, seminaria, akcje społeczne i charytatywne. Mamy doświadczenie w fotoreportażu prasowym oraz zdjęciach dla firm.

Packshoty: Wyróżnienie produktu nie jest dziś łatwe. zdjeciabiznesowe.com oferujewykonanie zdjęć produktów na najwyższym poziomie. Fotografujemy z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu gwarantującego najwyższą jakość.Pamiętaj ludzie kupują najpierw oczami. Dobra fotografia sprawi, że twoje obroty wzrosną.

Fotografia przemysłowa: Jesteśmy w stanie wykonać materiały zdjęciowe dokumentujące pracę w twojej firmie. Fotografujemy stanowiska pracy, maszyny i całe zakłady. Przygotowujemy zarówno zdjęcia dla dużych przedsiębiorstw jak i mniejszych firm.

Edycja i postprodukcja: Nasza praca nie kończy się w momencie zrobienia zdjęć. po sesji rozpoczynamy żmudny proces edycji i postprodukcji fotografii. Każde zdjęcie jest obrabiane w dedykowanym programie graficznym, poprawiany jest kadr, kontrast i nasycenie kolorów. Państwo do ręki dostają materiał nadający się do natychmiastowego wykorzystania do druku i internetu. Zdjęcia przekazujemy na ftp, za pomocą wetransfer oraz na płytach DVD.

I więcej! Nasze siedziba jest w Warszawie, ale pracujemy w całej Polsce. Do naszej pracy podchodzimy kompleksowo. Gwarantujemy pełen profesjonalizm.

Zobacz nasze portfolio na stronie ZdjeciaBiznesowe.com
Pasja, doświadczenie, elastyczność.

68