Targi FILM VIDEO FOTO nie odbędą się w pierwotnie planowanym terminie 1 – 3 kwietnia 2022 roku. Od pierwszej edycji dokładamy wszelkich starań, żeby nasza impreza reprezentowała najwyższy poziom. Niestety pandemia COVID-19 wielokrotnie pokrzyżowała nam wszystkim plany – nie spotkaliśmy się w 2020 i 2021 roku, a tegoroczny termin okazał się problematyczny…

Targi FILM VIDEO FOTO to najnowsze produkty uznanych światowych i polskich marek, nowości i innowacyjne rozwiązania dla zawodowców oraz foto i video maniaków, a także możliwość spotkania z ekspertami z branży. Nie zaryzykowalibyśmy organizacji imprezy, nie mogąc ich Państwu zapewnić i dlatego po konsultacjach z branżą, zdecydowaliśmy się poszukać nowego terminu w 2022 roku. Niestety, dostępność obiektów targowo-konferencyjnych o odpowiednim metrażu jest już mocno ograniczona. Nie mogąc zaproponować terminu, w którym wszyscy w komfortowych warunkach spotkalibyśmy się na święcie fanów sztuki filmowej i fotograficznej, z bólem zdecydowaliśmy się przenieść Targi FILM VIDEO FOTO na 2023 rok.
Wkrótce poinformujemy Państwa o terminie tegorocznej edycji targów. Wierzymy, że do tego czasu branża upora się ze stagnacją na rynku, a my ruszymy z przytupem, pisząc z Państwem nowy rozdział historii Targów FILM VIDEO FOTO.